Čtenářské turnaje našeho webu ovládli RockandRoll a JakSed 

První kolo nového ročníku anglické Premier League jste si mohli s Fantasyman.cz zpestřit dvojicí čtenářských turnajů v hernách Fanteam a Premier Punt. Jejich vítězi se stali RockandRoll a JakSed.

Ostatní | 16.08.2016 | Filip Novák
Sdílej článek      

Na Fanteamu se rozhodovalo za minutu dvanáct devadesát

V herně Fanteam jste si mohli úvodní kolo Premier League 2016/2017 zpestřit turnajem zdarma, v němž jsme mezi své čtenáře rozdávali podíly z €50. Jejich největší část v podobě €18,50 se nakonec podařilo ukořistit hráči s přezdívkou RockandRoll. Ten sice během soboty doplácel na poněkud překvapivé prohry celků z Crystal Palace a Burnley, v důsledku nichž jeho obranná linie ve složení Joel Ward, Scott Dann (oba CP) a Michael Keane (BUR) získala dohromady pouze šest bodů, skvělým způsobem mu však vyšla volba záložní řady, když každý z jejich členů získal v průměru více než 9 bodů. Riyad Mahrez s Nathanem Redmondem se v sobotu uvedli gólem, Anthony Martial si v nedělním zápase svého Manchesteru United proti Bournemouthu připsal dvě asistence a nejvíce vyčníval Philippe Coutinho z Liverpoolu, který k přestřelce s Arsenalem přispěl dvěma brankami a 13 fantasy body.

Funkci kapitána RockandRoll svěřil Zlatanu Ibrahimovičovi, což se nakonec ukázalo jako prozíravá volba. Švédský fenomén se zatím gólově prosadil v každém premiérovém zápase v novém klubu a nejinak tomu bylo v prvním soutěžním utkání za Red Devils. Zisk 16 bodů byl nejvyšším z RockandRollovy sestavy. Ani to by však na vítězství turnaje nestačilo. Skok ze druhého na první příčku mu totiž v samotném závěru kola zajistil opomíjený Diego Costa, kterého si například v celosezónní Fantasy Premier League do svého týmu zvolilo pouze 7 % manažerů. Španělský forward ve službách Chelsea ovšem v 89. minutě domácího duelu proti West Hamu pár metrů za vápnem nepohrdnul nabídnutým prostorem a přesnou střelou k tyči rozhodl nejen o vítězství svého celku v poměru 2:1, ale také o RockandRollově triumfu. 

zdroj: mirror.co.uk

Vítězná sestava:

Brankář: David De Gea (MUN, 4)
Obrana: Joel Ward (CRY, 2) - Scott Dann (CRY, 2) - Michael Keane (BUR, 2)
Záloha: Riyad Mahrez (LEI, 7) - Philippe Coutinho (LIV, 13) - Nathan Redmond (SOU, 8) - Anthony Martial (MUN, 9)
Útok: Diego Costa (CHE, 7) - Jamie Vardy (LEI, 2) - Zlatan Ibrahimovič (MUN, 16)

Náhradník: Mark Noble (WHU, 2)

Konečné výsledky:

 • 1. místo: RockandRoll - €18.50 (72 bodů)
 • 2. místo: Matescze - €12.50 (70)
 • 3. místo: Str1ker23 - €6.25 (65)    
 • 3. místo: smejki - €6.25 (65)
 • 5. místo: matias3224 - €3.25 (64)    
 • 5. místo: furry07 - €3.25 (64)

Trojka Mahrez, Coutinho a Redmond úřadovala také na Premier Punt

Čtenářský freeroll v herně Premier Punt ovládl JakSed, který si z garantovaného prize poolu v hodnotě £25 ukrojil rovných £10.00. Také on rychle zjistil, že se nebude moci spolehnout na bodový přísun ze zadních řad. Stejně jako RockandRoll do své sestavy zvolil Scotta Danna s Michaelem Keanem, které doplnil o dvojici ze Southamptonu - brankáře Frasera Forstera a obránce Matta Targetta. Saints však proti Watfordu inkasovali již v deváté minutě zápasu, a tak musel doufat, že najde oporu na jiných místech sestavy.

A té se mu dostalo především v záložní řadě, kde rovněž vsadil na produktivní trojku ve složení Riyad Mahrez, Philippe Coutinho a Nathan Redmond, což nakonec bylo klíčem k jeho výhře. Roberto Firmino s Andym Grayem sice vyšli naprázdno a získali shodně po dvou bodech, útočnou vozbu však zachránil Alváro Negredo. Nová akvizice Middlesbrough vsítila na Riverside Stadium v duelu proti Stoke branku již v 11. minutě a z pozice kapitána JakSedovi zajistila důležitých 12 bodů.

Nathan Redmond ve svém prvním soutěžním zápasu za Southampton oslnil (zdroj: mirror.co.uk)

Vítězná sestava:

Brankář: Fraser Forster (SOU, 2)
Obrana: Scott Dann (CRY, 2) - Matt Targett (SOU, 2) - Michael Keane (BUR, 2)
Záloha: Kevin Mirallas (EVE, 2) - Riyad Mahrez (LEI, 7) - Philippe Coutinho (LIV, 12) - Nathan Redmond (SOU, 7)
Útok: Roberto Firmino (LIV, 2) - Alváro Negredo (MID, 12) - Andre Gray (BUR, 2)

Konečné výsledky:

 • 1. místo: JakSed - £10.00 (52 bodů)
 • 2. místo: Janky73 - £6.25 (50)
 • 3. místo: Dark Lord - £3.75 (45)
 • 4. místo: infstar - £2.50 (44)
 • 5. místo: Raven - £1.25 (43)
 • 5. místo: Dark Lord - £1.25 (43)

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.