Čtenářská liga na PremierPunt: Vyhrajte lístky na Sparta vs. Southampton a podíly z £250! 

První velká čtenářská akce našeho webu je tady. Ve spolupráci s fantasy hernou Premier Punt jsme si pro vás připravili podzimní DFS Premier League soutěž, v rámci níž rozdáváme dva lístky na zápas Sparty se Southamptonem a £250 liber navrch!

Ostatní | 15.09.2016 | Filip Novák | komentáře: 2
Sdílej článek      

Po několika čtenářských turnajích v partnerských hernách Fanteam, Premier Punt a Fanaments vám konečně můžeme odhalit také první dlouhodobější ligovou akci. Ve spolupráci s oblíbenou Daily Fantasy Sports hernou PremierPunt, na níž si můžete vychutnat skvělé turnaje pro anglickou Premier League a Ligu mistrů, vám s radostí představujeme podzimní ligu o dva lístky na listopadový domácí zápas AC Sparta Praha s anglickým Southampton FC (zápas Evropské ligy) a £250 v peněžních výhrách navrch.

Podzimní liga Fantasyman.cz bude probíhat v termínu od 17. září do 6. listopadu, kdy je pro vás připraveno celkem 12 privátních ligových turnajů se vstupným od £1 do £5 a garancí až £40. Ve všech z nich navíc sbíráte body do celkového žebříčku, na  základě něhož si sedmička nejúspěšnějších hráčů rozdělí výše uvedené speciální ceny.

Sedmička turnajů se bude týkat kompletních sedmi nadcházejících kol anglické Premier League, přičemž se budou vždy střídat turnaje s buy-inem £2 a £5, které budou nést garanci £20 respektive £40. Body můžete sbírat také v pětici samostatných zápasů s buy-inem £1 a garancí £15. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější zápasy, které se budou v daném období hrát tak, abyste si mohli co možná nejlevněji vyzkoušet, proč jsou tyto turnaje v herně tolik oblíbené.

Jak vypadá rozdělení cen a systém bodování?

Dva lístky na zápas Sparty obdrží celkový vítěz, top 7 hráčů celkového pořadí bude odměněno vstupenkami do speciálních turnajů zdarma, do nichž ze své kapsy přidáme dalších £250 ve formě finančních odměn.

Do celkového žebříčku jsou započítány body, které daný hráč získá v turnajích na celé kolo Premier League, v turnajích pro jednotlivé zápasy funguje bodování na jiném principu, tudíž v jejich případě se bude celkový zisk dělit desíti. V turnajích může každý hráč vytvořit až tři sestavy, do celkového žebříčku se ovšem počítá vždy pouze nejlepší dosažený výsledek.

Chcete vidět v akci Tomáše Rosického nebo hvězdy Southamptonu? Zúčastněte se naší podzimní ligy s Premier Punt!

Kdo se může zúčasnit?

Nárok na výhru lístků a finančních odměn v závěrečných freerollech mají pouze čeští a slovenští hráči, kteří si účet v herně Premier Punt založili přes některý z odkazů umístěných na našem webu. Všechny turnaje jsou chráněny heslem, které včas zveřejníme.

Budeme rádi, když o našem webu a podzimní lize na Premier Punt řeknete také vašim kamarádům a známým. Čím větší účast totiž bude mít, tím hodnotnější akce pro vás budeme moci v budoucnu připravovat.

Kompletní rozpis ligových turnajů

 • Fantasyman League Week 1 (17. až 18. září, buy-in £5, garance £40, weekly game)
 • Fantasyman League Week 2 (24. až 26. září, buy-in £2, garance £20, weekly game)
 • Arsenal vs. Chelsea (24. září, buy-in £1, garance £15)
 • Fantasyman League Week 3 (1. až 2. října, buy-in £5, garance £40, weekly game)
 • Spurs vs. Manchester City (2. října, buy-in £1, garance £15)
 • Fantasyman League Week 4 (15. až 16. října, buy-in £2, garance £20, weekly game)
 • Liverpool vs. Manchester United (17. října, buy-in £1, garance £15)
 • Fantasyman League Week 5 (22. až 23. října, buy-in £5, garance £40, weekly game)
 • Chelsea vs. Manchester United (23. října, buy-in £1, garance £15)
 • Fantasyman League Week 6 (29. až 30. října, buy-in £2, garance £20, weekly game)
 • Fantasyman League Week 7 (5. až 6. listopadu, buy-in £5, garance £40, weekly game)
 • Arsenal vs. Spurs (6. listopadu, buy-in £1, garance £15)

Heslo do všech turnajů zní: FMdevetnulatrijedna (pozn. použít čísla místo textu, pokud byste ani tak na znění hesla nepřišli, kontaktujte nás na info zavináč fantasyman.cz)

Pro účast v prvním kole souteže zvolte v lobby herny „Premier League - Week 5", utvořte svoji sestavu a v záložce pro volbu turnajů následně „Fantasyman League Week 1". V dalších kolech je postup totožný.

Uzávěrka sestav je vždy současně s rozehráním prvního zápasu kola (pokud kolo nemá páteční předehrávku, která není do turnajů zařazena), tentokrát tedy v sobotu 17. září v 16:00 hodin.

Rozdělení výher

 • 1. místo - dva lístky na zápas Evropské ligy mezi AC Sparta Praha a Southampton FC, který se v Generali Aréně na Letné odehraje 24. listopadu od 19:00 hodin + 4 vstupenky do speciálních freerollů o podíly z £250
 • 2. až 7. místo - 4 vstupenky do speciálních freerollů o podíly z £250

Rozpis finálových freerollů pro sedmičku výherců 

 • Weekly Premier league game (sobota 19. listopadu - pondělí 21. listopadu), buy-in: zdarma, added: £70
 • Manchester United vs. Arsenal (sobota 19. listopadu), buy-in: zdarma, added: £55
 • Weekly Premier league game (Sobota 26. listopadu - neděle 27. listopadu), buy-in: zdarma, added: £70
 • Chelsea vs. Spurs (Sobota 26. listopadu), buy-in: zdarma, added: £55

Proč finálové freerolly místo tradičního rozdělování tiketů?

Ptáte se, proč jsme se místo rozdělování turnajových tiketů, což je přece jen o něco standardnější způsob rozdělování výher, rozhodli úspěšné hráče odměnit vstupy do turnajů o £250? Vysvětlení je jednoduché - herna zatím neumožňuje manuální připisování tiketů, tudíž jsme museli nalézt náhradní řešení. Zvolený formát je však rozhodně atraktivní a kdy jindy si můžete v počtu pouhých sedmi hráčů zahrát zdarma čtveřici turnajů o podíly z tak zajímavé částky? Na stále ještě mladém evropském Daily Fantasy Sports trhu se jedná o nejhodnotnější čtenářskou akci, na kterou můžete narazit!

Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme v komentářích pod článkem. Využít můžete také kontaktní formulář na webu.

***

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně PremierPunt? Založte si jej prostřednictvím některého z odkazů na Fantasyman.cz a zúčastněte se zajímavých čtenářských akcí!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.


Dueon
15.09.2016 13:01:58

Tak to se těším :)

 JakubSedivy
16.09.2016 16:59:35

Omlouváme se za nepřesnou informaci, dnešním utkáním mezi Chelsea a Liverpoolem první bodovaný turnaj nakonec nezačíná. Uzávěrka na tvorbu sestav je tedy stanovena na zítřejších 16:00 s výkopy většiny zápasů. Na vědomí také berte, že kvůli softwarovému omezení herny můžete do každého z ligových turnajů jako tradičně vstoupit až se třemi sestavami, pokud se však rozhodnete složit více než jednu, do bodovaného žebříčku naší ligy se vám započítá POUZE NEJVYŠŠÍ dosažený výsledek. Hodně štěstí!