Český výběr dnes čeká důležité utkání proti Norům, zapojte se do akce i vy 

Česká fotbalová reprezentace vyhlíží důležitou bitvu v cestě za postupem do baráže o účast na Mistrovství světa. V dalším kvalifikačním utkání se dnes večer střetne s výběrem Norska pod vedením zkušeného trenéra Larse Lagerbäcka.

Fotbal | 10.06.2017 | Filip Novák
Sdílej článek      

V sobotu 10. června ve 20:45 hodin nastoupí český národní tým do důležitého utkání kvalifikace o účast na Mistrovství světa 2018. Svěřencům Karla Jarolíma se v Oslu postaví výběr Norska pod vedením zkušeného trenéra Larse Lagerbäcka a důležitost tohoto utkání je při pohledu na tabulku jasně patrná. Česko potřebuje nutně získat tři body za výhru, aby si uchovalo naději na účast v baráži, do které postupuje pouze osm mužstev ze druhých míst skupin. Jakákoli ztráta by byla na cestě za postupem obrovskou komplikací.

„Všichni víme, že je zápas pro nás hodně důležitý. Věřím, že jsme připraveni a soupeř nás ničím nezaskočí. Chci věřit, že mužstvo máme nachystané tak, abychom odehráli kvalitní zápas. Víme, o co jde. Potřebujeme tři body jako sůl, abychom měli naději na druhé místo," řekl na tiskové konferenci český trenér.

Sledování dalšího kola kvalifikace si můžete samozřejmě zpestřit také turnaji v Daily Fantasy Sports na herně Fanteam, a to jak v sobotu, tak i v neděli. Tvořeny jsou vždy třemi zápasy, přičemž dnes můžete své fantasy sestavy tvořit z klání mezi Norskem a Českem, Skotskem a Anglií a také představení Německa proti fotbalovému trpaslíkovi ze San Marina.

Turnaje se hrají ve formátu flexi six, kdy do svých týmů vybíráte vždy šest hráčů, k dispozici jsou buy-iny €1,10, €3,30, €5,50, €11, €22 a €33. Své týmy můžete registrovat až do 18:00 hodin, tedy do času výkopu utkání mezi Skotskem a Anglií.

Nemáte ještě svůj hráčský účet v největší evropské Daily Fantasy Sports herně Fanteam? Zaregistrujte se zde.

Norsko - pravděpodobná sestava:
Jarstein - Svensson, Hovland, Reginiussen, Aleesami - M. Elyounoussi, Berge, Johansen, Möller Dähli - T. Elyounoussi, Söderlund.
Česko - pravděpodobná sestava:
Vaclík - Kadeřábek (Čelůstka), Sivok, Brabec, Gebre Selassie - Darida, Souček - Krejčí, Dočkal, Zmrhal (Jankto) - Krmenčík (Schick).

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.