Bournemouth vs. Manchester City - turnaj zdarma o £2.000 

Premier Punt, oblíbený britský poskytovatel Daily Fantasy Sports her, i pro nadcházející kolo připravil jednozápasový freeroll o podíly z £2.000. Vybráno pro něj bylo utkání mezi Bournemouthem a Manchesterem City.

Fotbal | 25.08.2017 | Filip Novák
Sdílej článek      

Další kolo anglické Premier League, další kolo 6-a-side freerollu o £2.000 v herně Premier Punt. Vybíráte šestici fotbalistů, kteří si podle vás budou na hřišti počínat nejlépe a o devadesát minut později plus nějaké to nastavení ihned víte, jak jste se mezi ostatními fantasy manažery umístili. Královská zábava, jež vám ještě mnohem více zpestří sledování nejpopulárnější fotbalové soutěže světa. Tentokrát zástupci Premier Punt vybrali zahajovací utkání kola mezi Bournemouthem a Manchesterem City. Své sestavy můžete tvořit až do výkopu zápasu, tedy do sobotních 13:30 hodin.

Fotbalisté domácího týmu mají svým fanouškům co vracet, vstup do sezóny se jim totiž vůbec nepovedl. V úvodním zápase odjížděli s nulovým bodovým ziskem ze hřiště West Bromwich Albion a následně doma nezvládli ani duel s Watfordem. V obou utkáních se navíc prezentovali bezkrevnou hrou, která odpovídá jejich současnému skóre 0:3. Do zápasu proti City tedy přirozeně vstupují v pozici jasného outsidera, vstřelit první branku sezóny pro ně bude velice obtížné, tím spíše, že kvůli zranění nenastoupí opora záložních řad v podobě Juniora Stanislase. City bude chybět vykartovaný Kyle Walker, otazník visí také nad Ilkayem Gundoganem, Benjaminem Mendym a Fabianem Delphem.

  • Předpokládaná sestava - Bournemouth: Begovic - Daniels, Aké, Cook, Smith - Pugh, Arter, Surman, Fraser, King - Defoe​
  • Předpokládaná sestava - Manchester City: Ederson - Kompany, Stones, Otamendi - Danilo, Bruyne, Fernardinho, Silva, Sterling - Jesus, Agüero​
  • Hvězdní hráči (viz. níže): Sergio Agüero, Gabriel Jesus (Manchester City), Joshua King, Jermain Defoe (Bournemouth)

Co jsou to 6-a-side turnaje?

Jak už název napovídá, do svého týmu vybíráte vždy šestici fotbalistů, a to pod dvěma podmínkami - 1) ani jeden z týmů nesmí být ve vašem výběru opomenut, musíte z něj zvolit alespoň jednoho hráče 2) vybrat můžete pouze jediného „hvězdného hráče.

Na Premier Punt rovněž funguje odlišné bodové hodnocení. Hráči získávají body téměř za téměř jakoukoli aktivitu na hřišti - nejste do velké míry odkázáni pouze na branky a asistence, ale bodově jsou hodnoceny také centry, střely, přihrávky, odebrání míče, zachycení soupeřovy přihrávky a další herní činnosti. Zatímco v klasických DFS turnajích tedy zdatného distributora na šestce nevyužijete, zde budete jeho výkony se zájmem sledovat.

Díky tomu se vám otevírá více variant při výběru a nejste vázáni pouze na gólový úspěch vašich fotbalistů. Navíc jste více zapojeni do sledování zápasu, protože jakákoli snaha hráče je pozitivně ohodnocena. A zábava je to skutečně královská. Specialitou těchto turnajů je to, že při draftu nejste vůbec svázáni rozpočtem a pouze vybíráte svou ideální šestici.

***

Nemáte ještě svůj hráčský účet v herně Premier Punt a chcete si zcela zdarma každý týden zahrát o podíly z £2.000? Zaregistrujte se po kliknutí na tento odkaz.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.