Blesková vánoční akce - tiket do Main Eventu za registraci na Fanteam a dárek pro existující hráče 

Fantasyman.cz si pro své čtenáře připravil bleskovou vánoční akci. Mezi dvacítku z vás jsme náhodně rozdělili tikety do PL Main Eventu o €20.000 a po jednom rozdáme také každému novému hráči.

Fotbal | 21.12.2018 | Redakce
Sdílej článek      

Abyste si hektické prosincové dění v rámci anglické Premier League užili co možná nejvíce, připravili jsme si pro vás ve spolupráci s hernou Fanteam bleskovou akci, v rámci níž rozdělujeme vstupenky do €11 PL Main Eventu o podíly z €20.000. Ty od nás získalo 20 náhodně vybraných hráčů (připsány budou v průběhu zítřka), kteří se v minulosti na hernu zaregistrovali prostřednictvím některého z odkazů umístěných na našem webu.

A pokud ještě s registrací váháte, máme pro vás nabídku - každý hráč, který si v herně svůj účet vytvoří po kliknutí na tento odkaz, od nás dostane ten samý tiket zcela zdarma. Není nutné vkládat peněžní prostředky či plnit nějakou další podmínku.

Akce platí pouze do startu €11 PL Main Eventu, tedy do soboty 22. prosince do 16:00 hodin. S registrací ovšem příliš dlouho neotálejte, abychom vám tikety stihli připsat.

Zároveň vám jménem celé redakce přejeme příjemné prožití vánočních svátků a co nejvíce (nejen fantasy) úspěchů v novém roce!

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.