Biatlon v herně Zweeler: Využijte promo akce a vsaďte i na české jezdce 

Zpestřete si sledování Světového poháru v biatlonu pomocí fantasy turnajů v herně Zweeler. Využijte €5 zdarma v naší promo akci.

Ostatní | 18.01.2017 | Jakub Šedivý
Sdílej článek      

I v biatlonu si můžete zahrát fantasy turnaje. Díky herně Zweeler máte možnost zpestřit si sledování závodů ze Světového poháru v italském měste Antholz-Anterselva. Od 19. do 22. ledna můžete kromě českých závodníků fandit i těm, které si zvolíte do svých fantasy sestav.

Princip turnaje je prostý. Od herny dostanete rozpočet 155 miliónů, za které musíte co nejlépe a nejvýhodněji nakoupit. Do sestavy vybíráte až 15 závodníků bez žádného omezení. Mixovat dohromady můžete mužské i ženské závodníky. V průměru máte na jednoho závodníka kolem 10 miliónů, ti nejlepší ale vyjdou pořádně draho. Například obhájkyně zlata, vedoucí žena Světového poháru a oblíbenkyně českých fandů Gabriela Koukalová vyjde na 22 miliónů. Koukalová je zároveň je aktuálně druhým nejvíce vlastněným pickem s 65% obsazením v sestavách. V herně Zweeler totiž máte ještě před samotným draftem informace o podílu vlastníctví ostatních hráčů. 

Po vybrání 15 jezdců a uzavření sestav vaše práce na tři dny končí a můžete se už pouze radovat či smutnit s výkony vašich zvolených sportovců. Závodníci získávají za každé umístění body, které se postupně od prvního místa snižují. Nejnižším ziskem je jeden bod za 25. místo. Pokud například dva závodníci dojedou se stejným časem na prvním místě, získají oba plný počet bodů (40). Pozice za nimi ale dostane místo 35 už pouze 30 za třetí místo.

Informace o turnaji:

Co: Světový pohár v biatlonu Antholz-Anterselva
Kdy: čtvrtek 19. ledna od 14:15 hodin
Buy-in: €2,5
Garance: €150
Rozpočet: 155 miliónů
Počet závodníků: 15

Pokud jste fanouškem biatlonu nebo si chcete zkusit fantasy v tomto sportu, máte ideální příležitost. Každý nově zaregistrovaný uživatel přes jakýkoli odkaz na našem webu obdrží automaticky €5 na svůj účet. Ty lze využít právě například na biatlon a zpestřit si tak napínavé sledování závodů z Itálie. Akce je časově omezená.

Diskuse k článku

Přidat komentář
Pokud se chcete zapojit do diskuze, musíte být přihlášeni. Přihlásit se můžete zde.